حمایت

ممنون از اینکه قصد حمایت دارید. راه‌های مختلف کمک:

نظر دادن

با ستاره دادن و ثبت نظر در اپل پادکست و یا کست‌باکس و یا پادکست اَدیکت کمک کنید بهتر دیده و شنیده شیم.

منتظر گرفتن پیشنهادها و ایده‌هاتون با ایمیل یا تلگرام هم هستم. اگر صوتی بفرستید که بشه توی پادکست صداتون رو پخش کرد که چه بهتر.

معرفی به دوستان

می‌تونید یک قسمت از پادکست رو برای یکی از دوستانتون که فکر می‌کنید ممکنه ازش لذت ببره بفرستید.

استفاده از لینک‌های معرف (Affiliate)

کنار معرفی برخی از کالاها و خدمات لینک معرف‌ای قرار داده شده که در صورتی که شما از آن لینک برای خرید استفاده کنید، مبلغی به محسن به عنوان پورسانت پرداخت خواهد شد. اینگونه لینک‌ها در سایت همیشه قبل از راهنمایی شما به سایت مقصد شما را از این رفتار خود مطلع خواهند کرد. می‌تونید اینجا لینک های معرف من رو ببینید.

اسپانسر ها

رویال‌پرواز: فروش بلیت هواپیما

رویال‌پرواز فقط یک سایت فروش ۲۴ ساعته بلیط هواپیما نیست. شما می‌توانید برای رزرو هتل‌های سایت Booking.com در تمام دنیا هم با تیم رویال پرواز در تماس باشید.

پادآفرینی: راهنمای پادکسترها

در پادآفرینی من (محسن) و همکارم به شما کمک می‌کنیم که پادکست خود را بسازید و شنیده شوید. در تمامی مراحل از ایده پردازی تا بازاریابی در کنار شما هستیم.

آوا ویانا آرتا: تولید محتوای چند رسانه‌ای

شرکت آوا ویانا آرتا ارائه دهنده خدمات دوبله، تولید فایلهای صوتی، زیر نویس، کتاب صوتی، موشن گرافیک، تولید ویدوهای تبلیغاتی، ویدیوهای صنعتی، عکس برداری صنعتی، نریشن، و تمامی خدمات صوتی و تصویری در تمام حوزه ها

هدیه نقدی

اگر یه وقت هوس کردید مبلغی رو به خاطر مطالب اینجا به من بدید، ضمن عرض تشکر و ابراز تعجب، ازتون می‌خوام از طرف من به یکی از این‌ها کمک مالی کنید:

هدیه به پادکست فردوسی خوانی

این پادکست از نظر من یکی از مهم‌ترین کارهای فرهنگی رو برای ایران داره انجام می‌ده. کمک مالی شما به سازنده این پادکست کمک می‌کنه که به آرامی کل شاهنامه به شکلی راحت و قابل فهم در دسترس فارسی زبانان قرار بگیره.

هدیه به صابر راستی کردار

این وبسایت از فونت فارسی زیبا و آزاد وزیر استفاده می‌کند. کمک مالی شما به صابر راستی کردار به توسعه فونت‌های فارسی بیشتر و زیباتر و در نهایت وب خواناتر و آزادتر کمک می‌کند.

هدیه به Archive.org

خیلی از مطالب پادکست از پروژه‌ی پلندپروازانه‌ی Archive.org نشأت گرفته ان. فایل‌های صوتی پادکست هم اونجا آپلود می‌شن. می‌تونید بجای من مبلغی به این مؤسسه‌ی غیر انتفاعی هدیه (دونیت) کنید.

هدیه به Debian

سال‌هاست تا حد امکان از نرم‌افزارهای آزاد در کامپیوتر ام استفاده می‌کنم. پروژه لینوکس دبیان این کار را برای من و بسیاری دیگر از کاربران ممکن کرده. می‌تونید بجای من مبلغی به این مؤسسه‌ی غیر انتفاعی هدیه (دونیت) کنید.

بازگشت